Nasze techniki nadruku

SOLWENT

Metoda ta pozwalające na wydruk bardzo szczegółowych wzorów, w bardzo dobrej jakości. Zdjęcia, przejścia tonalne itp. Projekt drukujemy na ploterze drukującym Roland używając specjalnych folii i tuszy Marabu , następnie wygrzewamy w wysokiej temperaturze. Wydruki mają nasycone kolory. Dzięki zastosowaniu tuszy na bazie pigmentów logowanie tą metodą jest bardzo trwałe.

NADRUK CYFROWY

Wykonujemy nadruki na odzieży bezpośrednio z drukarki cyfrowej. Wydruki wykonujemy na koszulkach jasnych i ciemnych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tuszy wykonujemy grafiki pełnokolorowe.

NADRUK CYFROWY

Wykonujemy nadruki na odzieży bezpośrednio z drukarki cyfrowej. Wydruki wykonujemy na koszulkach jasnych i ciemnych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tuszy wykonujemy grafiki pełnokolorowe.

NADRUK SUBLIMACYJNY

Technika ta polega na pierwotnym nadrukowaniu dowolnego wzoru za pomocą farb sublimacyjnych na specjalnym, wykorzystywanym w tym celu papierze. Otrzymany w ten sposób lewy wzór, zostaje wsublimowany za pomocą termo-prasy na białą tkaninę poliestrową. Nadruk sublimacyjny Warszawa pozwala na wykonanie pełno-kolorowych nadruków o fotograficznej jakości i mocnym nasyceniu kolorów. Logowanie tekstyliów za pomocą tej metody polega na whaftowaniu sublimacji bezpośrednio w materiał lub wykonanie naszywki sublimacyjnej, która można doszyć do odzieży.

FLEX

Metoda ta jest idealna do realizacji niewielkich nakładów ( istnieje możliwość wykonania nawet 1 egzemplarza). Napisy oraz grafiki wycinane są z folii flex-folia o gładkiej, gumowej powierzchni- za pomocą ploterów tnących, które następnie za pomocą termo-prasy aplikowane są na materiał. Technikę tą cechuje bardzo wysoka trwałość oraz doskonałe pokrycie koloru, nawet w przypadku nadruków na ciemnych tkaninach. Brzegi aplikacji są niezwykle dokładne i równe. Metoda stosowana głównie w przypadku nadruków jednokolorowych na niemalże wszystkich odmianach tkanin.

FLOCK

Metoda ta jest idealna do realizacji niewielkich nakładów ( istnieje możliwość wykonania nawet 1 egzemplarza). Napisy oraz grafiki wycinane są z folii flock- o powierzchni z meszkiem- za pomocą ploterów tnących, które następnie za pomocą termo-prasy aplikowane są na materiał. Technikę tą cechuje bardzo wysoka trwałość oraz doskonałe pokrycie koloru, nawet w przypadku nadruków na ciemnych tkaninach. Brzegi aplikacji są niezwykle dokładne i równe. Metoda stosowana głównie w przypadku nadruków jednokolorowych na niemalże wszystkich odmianach tkanin.

SITODRUK

Sitodruk jest najtańszym i najpopularniejszym sposobem znakowania tekstyliów. Jego początki sięgają czasów XVII w. Chin, gdzie służył on do ozdabiania kimon barwnymi wzorami. W metodzie tej, farba pokrywająca siatkę, przeciskana jest na drukowany przedmiot za pomocą elastycznego rakla. Sitodruk może być stosowany zarówno do wydruków jednobarwnych, jak i wielobarwnych. Jego zaletą jest uniwersalność. Sitodruk doskonale sprawdza się na odzieży, a także papierze, tekturze, folii oraz innych produktach. Jest to jedyna metoda, która umożliwia zadruk wielu rodzajów podłoży o zróżnicowanej fakturze oraz kształcie.

HAFT

Haft reklamowy jest niezwykle efektywną, trwałą i bardzo uniwersalną formą znakowania tekstyliów. Znakomicie prezentuje się na czapeczkach, polarach, koszulkach polo, torbach, ręcznikach, kurtach, szlafrokach itp. Oferowany przez nas haft reklamowy wyróżnia się najwyższą precyzją wykonania i atrakcyjną kolorystyką, dzięki której Państwa odzież nabierze zupełnie nowego, oryginalnego wyglądu.

Zapraszamy do kontaktu.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

+48 606 480 416 lub + 48 505 972 861

Kompleksowa obsługa reklam Sewteam

ul. Leśna 17A lok.2
05-110 Jabłonna
NIP: 524 001 37 08

Dział Handlowy

Sebastian Wittmeyer
+ 48 606 480 416
sebastian@sewteam.pl

Maciej Wittmeyer
+ 48 505 972 861
maciej@sewteam.pl

 

Dział Wycen/Grafik

Marcelina Rusak
marcelina@sewteam.pl
+ 48 505 979 924

Piotr (Grafik) 
piotr.grafik@sewteam.pl

Zapewniamy stałą i kompleksową obsługę reklamową firm.
Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.